نمایش خبر

برگزاری نمایشگاه مشاغل سنتی و مدرن دردبیرستان الزّهرا(س) شهرستان کازرون

برگزاری نمایشگاه مشاغل سنتی و مدرن دردبیرستان الزّهرا(س) شهرستان کازرون

 نمایشگاه معرفی مشاغل گوناگون از جمله مشاغل خانگی و غذاهای سنتی ، با همکاری ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی،آموزش و پرورش، میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری ،فنی و حرفه ای و بسیج دانش آموزی شهرستان کازرون در دبیرستان دخترانه الزّهرا(س) شهرستان کازرون برگزار گردید.

مصطفی خیّر رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان کازرون درحاشیه مراسم افتتاحیه و بازدید از این نمایشگاه ضمن اشاره به مهارت آموزی تحصیلی دانش آموزان تأکید کرد:  هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنایی دانش آموزان با کسب و کارهای مختلف ، نحوه مهارت آموزی ، انتخاب رشته تحصیلی مناسب و افزایش انگیزه وترغیب دانش آموزان  به کارآفرینی با رویکردآماده سازی  جهت ورود به بازار کار است.

وی همچنین  از همکاری اداره آموزش و پرورش که  در برگزاری این نمایشگاه و اهداف آن که موجب رشد و شکوفایی در دانش آموزان می باشد  تقدیر کرد .

خیر ضمن اشاره به ارائه ، مشاغل خانگی و سنتی همچون نمدمالی ،سراجی سنتی،عروسک بافی،بافتنی سنتی،تولید گیاهان زینتی و آپارتمانی،دولچه دوزی،حصیربافی رودوزیهای سنتی،نقاشی و میناکاری ،غذاها و خوراکیهای محلی و مشاغل مدرن همچون چاپگرهای سه بعدی در این نمایشگاه گفت: دانش آموزان ضمن آشنایی با این مشاغل در موقعیتهای شغلی فروشنده و بازاریاب به فعالیت وکسب آموزش می پردازند.

۱۵ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۰۴
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان کازرون |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید