نمایش خبر

برگزاری جشن کارگری به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در شهرستان سپیدان

برگزاری جشن کارگری به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در شهرستان سپیدان

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سپیدان مراسم جشنی  به مناسبت طلوع فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در کارخانه آبمعدنی وی وانت  با حضور امام جمعه سپیدان ،رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولین شهرستان سپیدان و مدیران و کارگران کارخانه برگزار شد .

دراین مراسم حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالرحمن موسوی انور امام جمعه شهرستان سپیدان بیان کرد: جشن چهل سالگی انقلاب و برنامه‌های دهه فجر باید باشکوه برگزار شود و نسل‌ جدید را با آرمان‌های انقلاب بیشتر آشنا کنیم.

امام جمعه سپیدان با تاکید بر اینکه گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر تنها وظیفه قشر خاص، اداره یا نهاد خاصی نیست، گفت: تمامی افراد باید در برگزاری هر چه باشکوه‌تر برنامه‌های این دهه با حفظ حرمت ایام شهادت بانوی دو عالم فاطمه زهر (س) همکاری لازم را داشته باشند ومسئولین نیز گزارش دستاوردهای چهل سال انقلاب اسلامی را به مردم ارائه نمایند.

ابراهیم هوشمندی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی در این مراسم گفت : زحمات و تلاش های کارگران چه قبل و چه بعد از  پیروزی انقلاب اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست و قشر زحمت کش جامعه همیشه یار و یاور انقلاب بوده و خواهد بود و این را در جشن 22 بهمن امسال نیز با حضور حداکثری خود ، نشان خواهند داد . 

در انتهای مراسم نیز به مناسبت دهه مبارک فجر و جشن انقلاب از کارگران  نمونه  کارخانه آبمعدنی وی وانت با اهداء جوایزی تجلیل و قدردانی بعمل آمد .

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۵۰
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید