نمایش خبر

مسکن مهر شهر قیر، روکش آسفالت شد

مسکن مهر شهر قیر، روکش آسفالت شد

با تلاش شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر قیر مسکن مهر این شهر از نعمت آسفالت بهره مند گردیدند.

به مناسبت آغاز چهلمین بهار شکوهنمد انقلاب اسلامی و آغاز طرح های خدمات رسانی به شهروندان شریف مسیر 1800 متری بلوار آزادگان  به مسکن مهر زیر سازی و قیر پاشی گردید.

عبداله سلیمی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تقدیر از مسئولین به ویژه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان، شهرادر و اعضای شورای اسلامی شهر قیر این خدمت را از اهم خدمات دولت تدبیر و امید دانست.

 سلیمی گفت: راه ارتباطی استاندارد بستری مناسب جهت توسعه در زمینه های مختلف می باشد

 وی با اشاره به اینکه درصد قابل توجهی از شهروندان در این مکان زندگی می نمایند خاطر نشان نمود: این مکان از یکسری خدمات شهری از جمله فضای سبز، شهر بازی، بازارچه و .... محروم می باشد که امید است مسئولین پیگیر جدی این موضوع باشند.

 سلیمی گفت: به دلیل فقدان راه مناسب ایاب و ذهاب شهروندان در این قسمت از شهر به سختی صورت می گرفت به طوری که وسایل نقلیه عمومی تمایل چندانی به سرویس دهی در این قسمت شهر نداشتند که اکنون خوشبختانه این مشکل مرتفع گردید.

 سلیمی در ادامه گفت: با پیگیری های صورت گرفته مشکل تلفن ثابت نیز در حال برطرف شدن می باشد و همچنین برخی از واحدهایی که فاقد گاز شهری بودند نیز از این نعمت بهره مند گردیدند و در حال حاضر تمامی زیر ساخت های لازم در مورد توسعه این قسمت شهر انجام گرفته و امید است که مشکلات برخی از تعاونی ها نیز در مورد ساخت و ساز بر طرف گردد تا سایر شهروندان نیز به زودی بتوانند در واحدهای خود سکنی گزینند.

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان قیر و کارزین |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید