نمایش خبر

​برگزاری جلسه هم اندیشی در خصوص برنامه ریزی و هماهنگی آیین گرامیداشت دهه فجر

​برگزاری جلسه هم اندیشی در خصوص برنامه ریزی و هماهنگی آیین گرامیداشت دهه فجر

به گزارش روابط  عمومی اداره  تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فیروزآباد جلسه برنامه ریزی مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور اعضای کمیته کارگری ستاد دهه فجر در محل این اداره برگزار گردید.

در این جلسه رئیس  اداره  تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فیروزآباد  بر لزوم هر چه با شکوه تر  برگزار کردن ایام الله دهه فجرو تلاش برای حفظ دستاورد ها و آرمان های حضرت امام خمینی (ره) تاکید نموده و گفت : دهه فجررا فرصت مناسبی برای تجدید بیعت با ولایت و میثاق مجدد با شهداو مقام معظم رهبری دانست.

کاظمی  ادامه داد: انقلاب اسلامی که با وحدت و یکپارچگی ملت به رهبری امام خمینی (ره ) به پیروزی رسید در دهه فجر محقق شد و این ایام زیباترین واقعه انقلاب است.

وی : با بیان اینکه دهه فجر متعلق به همه آحاد مردم است  و باید با حضور گسترده در جشن های انقلاب میراث بزرگ امام راحل و ارزشها و اصول آن را حفظ کنیم ، اظهار داشت : همزمانی دهه فجر با ایام فاطمیه و مزین شدن آن به نام حضرت صدیقه طاهره (س ) نه تنها موجب محدودیت در برنامه های بزرگداشت دهه فجر نخواهد شد بلکه بستر مناسب تری را برای ارائه پیام معنوی انقلاب اسلامی فراهم می کند.

کاظمی در پایان تصریح کرد: پاسداشت دهه فجر یک وظیفه ملی و انقلابی است  و کلیه کارگران و کارفرمایان و دستگاههای اجرایی با توجه به حساسیت موضوع و تهدید دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی باید در برگزاری برنامه های دهه فجر و همچنین راهپیمایی باشکوه در روز 22 بهمن همکاری لازم را بعمل آورند .
۲۹ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۳۰
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان فیروزآباد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید