نمایش خبر

آغاز بکار کمیته نظارت بر طرح های اشتغال پایدار روستایی در شهرستان اقلید

آغاز بکار کمیته نظارت بر طرح های اشتغال پایدار روستایی در شهرستان اقلید

به گزارش روابط عمومی ادره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اقلید به منظور هدایت صحیح منابع مالی ، جلوگیری از انحراف و بروز خطا در اعطای تسهیلات و از همه مهمتر شفافیت و پاسخگویی  به مرجع ذیربط از  تعدادی از طرح های  بهره مند از تسهیلات  اشتغال پایدار روستایی با حضور اعضای کمیته نظارت  بازدید و نظارت بعمل آمد.

 سیروس زارعی معاونت اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان  هدف از بازدید  را شفاف سازی و پاسخگویی به مسئولین شهرستان و استان ، هدایت صحیح منابع مالی تسهیلات اعطایی به متقاضیان و از همه مهمتر جلوگیری از بروز خطا و انحراف تسهیلات اشتغال پایدار روستایی برشمرد و گفت  : باید موضوع نظارت  جدی و تشدید تا ضمن جلوگیری از بروز انحراف و خطا اهداف دولت که موضوع اشتغال  تولید می باشد محقق گردد .

 وی ادامه داد :از جمله اهداف  طرح  تسهیلات پایدار روستایی و عشایری ایجاد  اشتغال ، رفع محرومیت و  جلوگیری از مهاجرت ازروستا به شهر می باشد .

زارعی  در ادامه بیان کرد : برای امر نظارت در شهرستان کمیته ای متشکل از نماینده فرمانداری(بعنوان رئیس) ،اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان (بعنوان دبیر )و برخی از دستگاههای اجرایی و بانکاهای عامل حسب طرح و موضوع برای نظارت بر اجرای این تسهیلات تشکیل شده است تا بر روند  پرداخت تسهیلات،  اجرای طرح ها با رویکرد و هدف توسعه و ایجاد اشتغال پایدار و تولید مداخله کنند. لازم به ذکر در مرحله اول این بازدید از چهار طرح مربوط به پرورش گاو شیری و پرواربندی بره بازدید شد.

۲۹ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۰۰
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان اقلید |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید