نمایش خبر

جلسه شورای هماهنگی دستگاه های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

جلسه شورای هماهنگی دستگاه های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
شورای هماهنگی دستگاه های اجرایی زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان فارس به میزبانی هتل هما شیراز در راستای بررسی روند ارائه خدمات وبحث و تبادل نظر مدیران پیرامون ارزیابی عملکرد فضای عمومی دستگاههای اجرایی برگزار شد.
به‌ گزارش‌ روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس شورای‌ هماهنگی دستگاه‌های اجرایی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس به میزبانی هتل هما شیراز در راستای بررسی روند ارائه خدمات وبحث و تبادل نظر مدیران پیرامون ارزیابی عملکرد فضای عمومی دستگاههای اجرایی برگزار شد.

سهراب مختاری مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان فارس ضمن قدردانی از تلاش تمام دستگاه اجرایی این وزارت خانه در استان فارس گفت: هدف واحد نظارتی از بازرسی و ارزیابی در درجه اول شناسایی مشکلات و موانع سازمانی استانها، شناسایی و رفع تنگناها و تلاش در جهت راهنمایی ، مشاوره و همچنین رفع این موانع و ارتقاء عملکرد دستگاهها و بهبود فرآیند ارائه خدمت به جامعه هدف است. انتظار داریم همه کمیته ها برای بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی برنامه‌های خاصی را در دستور کار قرار دهند تا برای بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی شاهد یک فوق برنامه در استان باشیم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس افزود: با توجه به نزدیک شدن به دهه فجر باید نگاه جدی تری به این مراسم داشته باشیم. به لحاظ این که انقلاب اسلامی  به سن چهل سالگی که به نوعی نشانگر بلوغ و تکامل یک فرآیند است، رسیده است گرامیداشت این دهه نمادی ازعظمت ایران اسلامی است.
وی افزود: با عنایت به تجربیات سنوات گذشته، سعی بر آن است تا بتوانیم با کمک و همراهی اعضای کمیته و حرکت خود جوش مردم مراسم گرامیداشت ایام دهه فجر را با شکوهتر و در شان جامعه بزرگ کارگری و کارفرمایی و تعاونگران برگزار نماییم.
همچنین مختاری خاطر نشان کرد: با اتکاء به سیاست های کلی نظام اداری اهداف سازمانی و رضایت کارکنان در نظر گرفته شود.در مصوبات انجام شده بررسی شود که چه اقداماتی انجام شده است و آنهایی که اجرایی نشده اند علت بررسی شود و برای پیشرفت راه حل و پیشنهادات ارائه گردد.
۱۷ دی ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید