نمایش خبر

نشست تشکلات عالی کارگری و کارفرمایی استان فارس با مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس

نشست تشکلات عالی کارگری و کارفرمایی استان فارس با مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس
نشست تشکلات عالی کارگری و کارفرمایی استان فارس با حضور مجمع خیرین تامین سلامت استان فارس و جمعی از تشکلات کارگری و کارفرمایی استان فارس و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

سهراب مختاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس در این نشست گفت: خوشبختانه با اجرای طرح تحول سلامت  بسیاری از دغدغه های مردم حل شد که این کار بسیار بزرگی بوده که دولت توانسته برای مردم انجام دهد و مردم با این طرح کمترین هزینه را  در بحث درمان پرداخت می کنند.

مختاری تصریح کرد: تشکلات کارگری و کارفرمایی استان بایستی قدم هایی هر چند کوچک در این راستا بردارند تا گره کوچکی از مشکلات نیازمندان باز شود و انتظار داریم تشکلات کارگری و کارفرمایی به صورت همه جانبه در این راستا کمک کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس نیز خاطر نشان کرد: این اداره کل در کنار مجمع خیرین سلامت استان بوده و هست و تا جایی که بتوانیم همکاری لازم را  در خصوص طرح شکرانه با مجمع خیرین انجام خواهیم داد.

وی اذعان کرد:خوشبختانه مجمع خیرین سلامت استان فارس یکی از نمونه های کشور بوده است که همواره مایه سرافرازی استان فارس بوده و توانسته است گام های مفیدی در این استان بردارد.

در حاشیه این نشت سه تغییر مدیریتی از جمله معارفه سرکار خانم سمیه رفیعی رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی  شهرستان زرقان، جناب آقای حسن پیمان مسئول تشکلات کارگری و کارفرمایی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز و جناب آقای علیرضا پاکدامن رییس روابط کار استان فارس  نیز با حضور جمعی از تشکلات عالی کارگری و کارفرمایی انجام شد.

د‌‌‌ر پایان این جلسه، مد‌‌‌یرکل تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی فارس موفقیت‌های حاصل شد‌‌‌ه را مرهون همراهی تشکلات کارگری و کارفرمایی  د‌‌‌انست و گفت: جلب رضایتمند‌‌‌ی جامعه هد‌‌‌ف و تحقق اهد‌‌‌اف سازمانی د‌‌‌ر سرلوحه فعالیت‌ها این اداره کل قرار گرفته وتوانسته‌ایم د‌‌‌ر بسیاری شاخص‌ها، مقام نخست را د‌‌‌ر بین اد‌‌‌ارات کل تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی کسب کنیم.

۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید