نمایش خبر

جلسه ستاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرستان قیروکارزین

جلسه ستاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی در شهرستان قیروکارزین

با حضور فرماندار، رئیس دادگستری، جانشین دادستان، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی  تنی چند از روسای ادارات شهرستان قیروکارزین جلسه پیشگیری از آسیب های اجتماعی شهرستان تشکیل گردید.

در این جلسه لطفی رئیس دادگستری شهرستان ضمن اشاره به  وضعیت آسیب های اجتماعی و طبقه بندی جرائم گفت: پیش گیری از وقوع آسیب های اجتماعی وظیفه تمامی دستگاههای دولتی به قدر توان و حوزه اختیارات آنان می باشد.

 وی ضمن بیان این مطلب که پیشگیری بسیار کم هزینه تر و موثرتر از درمان است گفت: آمار زندانیانی که پس از آزادی مجددا مرتکب خلاف می شوند قابل ملاحظه می باشد می طلبد که متولیان امر نسبت به کاهش آسیب های اجتماعی در این حوزه اهتمام و جدیت بیشتری به خرج دهند.

کریمی فرماندار شهرستان نیز با اشاره به این موضوع که شهر همچون موجود زنده ای می باشد که می بایست نسبت به سلامتی آن حساسیت به خرج داد گفت: که تمامی روسای اداری شهرستان موظفند با ایجاد همایش ها و برگزاری دوره های آموزشی نسبت به آموزش افراد خود جهت کاهش آسیب های اجتماعی اقدام نمایند.

عبداله سلیمی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : این اداره از طریق برگزاری دوره های آموزشی در زمینه مهارت های زندگی،اعتیاد، فرزند پروری، کنترل خشم و .... جهت کارگران فعال در کارگاهها  و خانواده های آنان تلاش در جهت کاهش آسیب های اجتماعی می نماید.

وی ادامه داد:  همچنین با قراردادی که با کمپ ترک اعتیاد مستقر در شهرستان انعقاد نموده نسبت به هدایت و راهنمایی کارگران معتاد جهت ترک اعتیاد اقدام می نماید و مشاوره رایگان نیز در اختیار خانواده های کارگران قرار می دهد.

 

۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۶
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان قیر و کارزین |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید