نمایش خبر

نـــشـست کارگروه‌های تخصـصی سـتاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

نـــشـست کارگروه‌های تخصـصی سـتاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
نـــشـست کارگروه‌های تخصـصی سـتاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جهت هماهنگی برگزاری جشن های "چهل ساله شدن انقلاب شکوهمند اسلامی" تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس نـــشـست کارگروه‌های تخصـصی سـتاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور نمایندگان نهادها و سازمان ها برگزار شد.

در این نشست که به میزبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس برگزار شد، نمایندگان سازمان ها و نهادهای عضو این ستاد به ارائه گزارشی درباب فعالیت های سازمان متبوع خود پرداختند.

سهراب مختاری مدیرکل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس بیان کرد: چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را باید مانند یک ضرورت و به عنوان یک سنگر دفاع مقدس ببینیم و باید راهکار یا الگو به سمتی هدایت شود که دفاع درستی انجام شود.

مختاری افزود: دشمن سعی در گسترش جنگ اقتصادی و جنگ روانی و عملیات فریب در پی آسیب زدن به ذهن و روان مردم است، مردم ایران باید برای خاکشان پایبند باشند. رسالت اصلی این است که همه با هم برای صیانت از کیان نظام و آرمان های انقلاب اسلامی در صحنه باشیم.

وی یادآور شد: برنامه ای تنظیم شود که در حوزه های مختلف برنامه ای به عنوان جشن ملی برگزار گردد، که از تمامی خانواده ها دعوت صورت گیرد و در این مراسم از نخبگان، بسیجیان و کارگران نمونه  تقدیر به عمل آید و همچنین مسابقات فرهنگی و ورزشی برگزار شود.

مدیرکل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس در پایان اضافه کرد: شرکت در مراسم راهپیمایی 22 بهمن باید به صورت جدی تر از سال های گذشته و متمرکز برگزار شود.

۱۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید