نمایش خبر

جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس برگزار شد.

جلسه شورای معاونین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس برگزار شد.
​ایجاد جو دوستانه در محیط اداره باعث پیشبرد هر چه بهتر امور، رضایتمندی ارباب رجوع و نیز سلامت جسمی و روحی کارکنان می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس در این جلسه سهراب مختاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس بر اتحاد، همدلی و صمیمیت کارکنان تأکید و اظهارکرد: ایجاد جو دوستانه در محیط اداره باعث پیشبرد هر چه بهتر امور، رضایتمندی ارباب رجوع و نیز سلامت جسمی و روحی کارکنان می شود.

مختاری در این جلسه بیان کرد: جلسات شورای معاونین نقش مهمی در هدایت و راهبری فعالیت‌های این مجموعه دارد.

وی تصریح کرد: نظم و انضباط کاری در حوزه های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس بسیار مهم است چرا که قاعده کاری این اداره کل بر اساس نظم است و هر چه در این اداره کل و شهرستان ها نظم وجود داشته باشد، در پیشبرد اهداف موفق تر خواهیم بود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس در ادامه عنوان کرد: کارکنان در ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی می‌بایست توجه ویژه‌ای به بحث تکریم ارباب رجوع داشته باشند و نهایت احترام را به ارباب رجوع داشته باشند و از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

مختاری گفت: بایستی همه کارکنان در جهت تکریم اراباب رجوع تلاش کنند و باید سازو کاری تعریف شود تا ارباب رجوع در کمترین زمان از بهترین خدمات بهره مند شود.

وی همچنین خاطر نشان کرد: در یک مجموعه واحد و موفق نوع کار و تکالیف واگذار شده به پرسنل مهم نیست بلکه شرافت کاری ، وجدان کاری ، مسئولیت پذیری و اجرای هر چه بهتر امور و رضایتمندی ارباب رجوع ملاک و معیار خواهد بود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس افزود: وضعیت این اداره کل و ادارت شهرستان نسبت به گذشته بسیار خوب است امیدواریم با تلاش مضاعف همکاران گامی موثر در این جهت برداریم.

سهراب مختاری ضمن تقدیر و تشکر از تلاش همکاران در کسب رتبه برتر استان فارس گفت: این اداره کل توانسته است در  سال های متوالی رتبه برتر را در بین دستگاه های اجرایی استان کسب کند و این امر با تلاش و کوشش مجموعه همکاران در انجام مطلوب وظایف خود میسر شده است.

سپس در ادامه جلسه هریک از حوزه های مدیریتی اداره کل و ادارات شهرستان گزارشی از عملکرد ارائه و در هر بخش، مدیریت ها و روسای ادارات ستادی و شهرستانی توضیحات لازم خود را ارائه کردند.

در حاشیه این جلسه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس روز معلول را تبریک گفت و به همین مناسبت با اهدا لوح تقدیر از عملکرد کارکنان زحمت کش معلول اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تقدیر نمود.

شایان ذکر است: سهراب مختاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس از بخش های مختلف اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بازدید و از نزدیک ضمن آشنایی با پرسنل در جریان عملکرد حوزه های مختلف قرار گرفت.

۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید