نمایش خبر

جلسه کمیته ورزش کارگری شهرستان شیراز

جلسه کمیته ورزش کارگری شهرستان شیراز

به گزارش روابط عموعی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شیراز، جلسه کمیته ورزش کارگری شهرستان شیراز با حضور اعضاءکمیته   و هیات ورزش کارگری استان در دفتر مدیریت  این اداره برگزار گردید.

فیروزی مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز ضمن عرض خوش آمدگویی به اعضا حاضر در جلسه در راستای هماهنگی  جشنواره ورزش کارگری شهرستان شیراز  و نحوه اجرای برنامه ها اظهار داشت : برگزاری مسابقات ورزشی در جهت ایجاد سلامتی و ارتقای قوای جسمانی کارگران و شادابی در محیط کار میباش.

وی ادامه داد: به همین منظور در خصوص هر چه باشکوه تر اجرا شدن جشنواره ورزش کارگری و ایجاد نشاط و انگیزه در میان جامعه کار و تلاش  ،واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان شیراز نسبت به معرفی شرکت کنندگان در رشته های مختلف شامل دومیدانی ،دارت ، شطرنج ، طناب کشی  و کوهنوردی در دو قسمت خواهران و برادران اقدام ،و نسبت به معرفی بازیکنان با کمیته ورزش کارگری شهرستان شیراز مکاتبه نمایند.

 فیروزی خاطرنشان کرد: ما باید شرایطی را فراهم کنیم تا جامعه کار و تلاش که بیش از هر جامعه‌ای نیاز به نشاط و پویایی دارد بتواند جسمی سالم در کنار یک روان آسوده و با نشاط را در فضای ورزش به دست آورد.

وی همچنین عنوان نمود:  که در همین راستا  همایش کوهنوردی جامعه کار و تلاش با حضور گسترده جامعه کارگری شهرستان شیراز در آذر ماه سال جاری برگزار می گردد.

در ادامه باقری دبیر هیات ورزش کارگری استان بیان نمود : تا پایان سال جاری  2 جشنواره  بزرگ ورزش کارگری در دستور کار داریم که امید آن می رود تا با تداوم و توسعه این تفکر در حوزه ورزشی جامعه کارگری، توفیقات ارزشمندی در حوزه ورزش سلامت محور و نتایج ارزنده آن فراهم شود.

۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان شیراز |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید