نمایش خبر

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ارنجان

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ارنجان

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ارسنجان ،جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در سالن ولایت فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
در این جلسه سعید زارع جانشین رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان ارسنجان در همین خصوص گفت:دسترسی راحت و آسان به مواد مخدر نقش موثری در افزایش اعتیاد دارد به همین دلیل برنامه ریزی و پرکردن اوقات فراغت شهروندان بویژه قشر جوان و نوجوان جامعه نقش مهمی در پیشگیری از اعتیاد خواهد داشت.                                   .

سعید زارع ضمن بیان این موضوع که استفاده از ظرفیت های مردمی برای کارآفرینی و ایجاد اشتغال برای معتادان بهبود یافته در عدم برگشت این افراد به دامان مجدد اعتیاد می تواند موثر باشد ، گفت: متاسفانه یک باور نادرستی که بعضا وجود دارد این است که معتاد درمان پذیر نیست ولذا بایستی یکی از اهداف شورای هماهنگی، فرهنگ سازی در خصوص زدودن این تفکر باشد  و باور این فکر که درمان اعتیاد ممکن است.
وی در خاتمه بیان کرد: حمایت های اجتماعی و اقتصادی از آسیب دیدگان موضوع مهم دیگری است که بایستی در دستور کار قرار گیرد . بایستی با فرهنگ سازی نگاه جامعه و مردم را نسبت به معتاد تغییر داد . چرا که معتاد بیمار است و نبایست با معتاد بعنوان یک مجرم برخورد داشت.

۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۲۷
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان ارسنجان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید