نمایش خبر

هفتمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان شیراز برگزار شد.

هفتمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز، هفتمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان شیراز با موضوع پیگیری عملکرد دستگاه های اجرایی در طرح پایدار روستایی و فراگیر ، مشاغل خانگی و کارورزی با حضور کلیه اعضا کارگروه در سالن جلسات فرمانداری شهرستان شیراز برگزار شد .

در این جلسه فیروزی رییس اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان شیراز گفت :مصوبات و موارد مطروحه، بموجب صورتجلسه مربوط به اداره کل و فرمانداری و نیز دستگاه های اجرایی شهرستان شیراز ارایه شد .

وی گفت:  انشاالله کمیته های هشت گانه کارگروه از هفته جدید تشکیل و موضوعات را بصورت معین و مشخص پیگیری خواهد نمود که اولین موضوع خوشه کارتن می‌باشد که در هفته آتی  جلسه هماهنگی واحد‌های فعال کارتن سازی در فرمانداری تشکیل خواهد شد .

فیروزی در هفتمین جلسه کارگروه اشتغال شهرستان شیراز ضمن بیان این که موضوع حضور پشتیبان ها در روستاها نیز مورد بررسی و پیگیری قرار  خواهد گرفت، اظهار داشت :ضمنا با توجه به تسهیلات اختصاص یافته به صندوق های خرد زنان که به نسبت تسهیلات خوبی بودمقرر شد پیگیری لازم جهت تشکیل تعاونی‌های زنان با محوریت صندوق خرد زنان روستایی مورد پیگیری قرار گیرد.

رییس اداره تعاون،کارورفاه اجتماعی شهرستان شیراز در خصوص‌متولیان صندوق های خرد زنان روستایی شهرستان شیراز درهفته آتی در جلسه توجیهی  که در محل مدیریت تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان شیراز برگزار می شود شرکت خواهند نمود .گفت: لازم است واحد اشتغال شهرستان شیراز با محوریت گیاهان دارویی و بسته بندی آنها موضوع را از طریق صندوقد های خرد زنان روستایی پیگیری کند.

۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۲۰
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان شیراز |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید