نمایش خبر

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مدل ها، نظریه ها و تکنیک های بهره وری در بخش تعاون استان فارس

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مدل ها، نظریه ها و تکنیک های بهره وری در بخش تعاون استان فارس
کارگاه آموزشی با عنوان آشنایی نظریه ها، مدل ها ، الگوها و تکنیک های بهره وری در کسب و کار تعاون دراستان فارس برگزار شد

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس سعید رضا عابد مدیر تعاون این اداره کل در رابطه با این خبر گفت :پیرو تفاهم نامه منعقده با جهاد دانشگاهی فارس کارگاه آموزشی  با عنوان آشنایی نظریه ها، مدل ها ، الگوها و تکنیک های بهره وری در کسب و کار تعاون در محل جهاد دانشگاهی فارس برگزار شد.

وی افزود:این کارگاه  با حضور جمعی از مدیران اتحادیه ها و شرکت های تعاونی ، بازرسان، اعضاء تعاونی ها و فعالان بخش تعاون ، رؤسای ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستانها و رؤسا و کارشناسان ستادی بخش تعاون و در دو بخش بصورت تئوری و عملی برگزار شد.

وی خاطرنشان شد: این کارگاه آموزشی با هدف آشنایی و ترغیب دست اندر کاران و علاقمندان حوزه کسب و کار استان با نظرات کارشناسی ، ایده های خلاقانه ، تکنیک های نوین و الگوهای موفق در  بخش تعاون  به مدت دو روز انجام شد.  

عابد در ادامه ضمن اشاره به حضور بیش از 100نفری افراد حاضر در این کارگاه افزود : در این دوره ای  آموزشی به فراگیری مباحثی در خصوص لزوم ارتقاء بهره وری و ایجاد ظرفیت های جدید در بخش تعاون با تکیه بر ایده های نوین و عبور از فعالیت های کلیشه ای و الگوهای قدیمی و ارائه راهکارهای مبتنی بر خلاقیت و نوآوری پرداختند.

۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۷:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید