نمایش خبر

گزارش از برنامه های هفته تعاون شهرستان آباده

گزارش از برنامه های هفته تعاون شهرستان آباده

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی  به منظور برگزاری هر چه بهتر برنامه های این هفته با حضور تعاونگران شهرستان در محل فرمانداری تشکیل شد.

 در این جلسه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آباده این هفته به جامعه تعاون شهرستان با بیان اینکه  تعاونی‌ها کار جمعی و گروهی را توسعه داده و تقویت می‌کنند. افزود تعاونی‌ها به جهت نقشی که دربازاریابی وفروش محصولات دارند، نیز می‌توانند برای جامعه بسیارمفید واقع شوند. یکی از دغدغه‌های مهم دولت و مسئولین مساله اشتغال است . تعاونی‌ها و بویژه تعاونی‌های تولیدی وخدماتی درچنین شرایطی می توانند با استفاده ازتجمیع سرمایه‌های اندک وحمایت وتسهیلات دولتی فرآیند تولید و رشد اقتصادی را شتاب دهند وتاحدودی مشکل اشتغال را مرتفع نمایند.

در ادامه بهرام هاشمی ضمن تشریح کلیات برنامه های این هفته خواستار مشارکت و همکاری شرکت های تعاونی در برگزاری هر چه بهتر این هفته گردید. در این جلسه مدیران شرکتهای تعاونی ضمن تشریح مسائل و مشکلات حوزه های فعالیت خویش آمادگی خود را برای مشارکت حداکثری در برنامه های هفته تعاون اعلام نمودند.

دیدار با خانواده شهدای تعاون، دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان ، بازدید از شرکتهای تعاونی شهرستان، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی در بین اعضا شرکتهای تعاونی، برگزاری همایش تجلیل از تعاونی های برتر شهرستان و همچنین برگزاری کارگاه یک روزه آشنایی شرکتهای تعاونی با فرآیند ثبت نام و دریافت سهام عدالت از اهم برنامه های مصوب این جلسه بود.

در پایان مقرر شد ضمن دریافت کتبی مشکلات شرکتهای تعاونی شهرستان جلسه ای با حضور مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان برگزار تا نسبت به چاره اندیشی و حل این مشکلات اقدامات لازم صورت پذیرد.

 

۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۴۲
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان آباده |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید