نمایش خبر

برگزاری جشنواره تجلیل از تعاونگران برتر و نمونه شهرستان زرین دشت

برگزاری جشنواره تجلیل از تعاونگران برتر و نمونه  شهرستان زرین دشت


.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان زرین دشت، جشنواره تجلیل از تعاونگران برتر و نمونه زرین دشت با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد ابتدا شاکری رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی زرین دشت  گزارشی از عملکرد اداره تحت امر به محوریت بخش تعاون ارائه نمودند

ایشان با اشاره به دیدگاههای مقام معظم رهبری در مورد تعاون اظهار داشت: تعاونی ها امروز در شهرستان، گره گشای بسیاری از مشکلات اقتصادی جامعه از جمله رفع بیکاری و رونق اشتغال شده اند.

وی با بیان اینکه بسیاری از کارهای بزرگ تنها از طریق مشارکت و تجمیع سرمایه های اندک امکان پذیر است تاکید کرد: تعاونی ها در این راستا بویژه در مناطق کمتر توسعه یافته نقش بسزایی دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود تعاونی های زرین دشت را تعاونی های موفقی ذکر کرد و افزود: تعاونی تاک زرین دشت با زمینه تولید تراکلود، امسال به عنوان تعاونی برتر استانی معرفی و از دستان مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تندیس و لوح سپاس دریافت کردند.

در ادامه ابراهیم خرم فرماندار زرین دشت با اشاره به فلسفه وجودی تعاون و بیان جایگاه آن در جامعه امروزی گفت :فرهنگ تعاون باید نهادینه و به بدنه جامعه منتقل شود چرا که بسیاری از افراد به جایگاه واقعی تعاون واقف نیستند.

فرماندار زرین دشت با تاکید بر نقش مسئولین در ترغیب جوانان جویای کار به بخش تعاون اظهار داشت : یکی از مهمترین راه های پیشرفت تعاونی ها تشویق تعاونگران است و مسئولان می توانند با تشویق تعاونی های نمونه به گسترش فرهنگ تعاون بپردازند..

شایان ذکر است در پایان این مراسم با اهداء لوح یادبود و هدایا از تعاونگران نمونه زرین دشت تجلیل به عمل آمد.

 

۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۳
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان زرین دشت |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید