نمایش خبر

دیدار تعاونگران با امام جمعه شهرستان سپیدان به مناسبت هفته تعاون

دیدار تعاونگران با امام جمعه شهرستان سپیدان به مناسبت هفته تعاون

همزمان با فرا رسیدن هفته تعاون تعدادی از تعاونگران شهرستان سپیدان ، رئیس و کارکنان اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی با امام جمعه  شهرستان سپیدان دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان سپیدان ، در این دیدار ابراهیم هوشمندی رئیس اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی سپیدان به بیان گزارش عملکرد یکساله اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی بویژه در بخش تعاون پرداخت  و ضمن بیان مزیت های بخش تعاون بر ترویج فرهنگ تعاون خاصه از تریبون نماز جمعه و ائمه جماعات مساجد تاکید نمود.

 وی بهترین راهکار ایجاد اشتغال را سپردن کارها به مردم عنوان کرد و به ارائه گزارشی از برنامه های اداره در راستای اعتلای فرهنگ تعاون بویژه اجرای تشکیل تعاونی توسعه عمرانی شهری و روستایی  پرداخت.

 در ادامه حجه الاسلام عبدالرحمن موسوی انور امام جمعه سپیدان ضمن تبریک هفته تعاون و تشکر از زحمات آقای هوشمندی و همکاران  در ترویج فرهنگ تعاون و توسعه تعاونیها تاکید کرد و سفارشاتی  که در دین مبین اسلام در باب اهمیت تعاون و فعالیت گروهی شده است اشاره و بهترین راهکار جهت تحقق این مهم را دخیل کردن و واگذاری کارها به مردم دانست تا بتوانند با تجمیع سرمایه های خرد به رونق اشتغال در شهرستان کمک کنند.

وی اظهار نمودکه اگرتعاونی بین مردم جا پیدا کند موجب پیشرفت جامعه خواهد شد وبا توجه به پتانسیل شهرستان باید در زمینه گردشگری فعالیت بیشتری درجهت تشکیل تعاونی داشته باشید.

 در پایان تعدادی از تعاونگران به بیان دیدگاهها و مشکلات بخش تعاون  پرداخته و خواستار حمایت جدی دستگاههای دولتی خاصه امام جمعه  از بخش تعاون شدند.

 

 

۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۴:۴۱
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید