نمایش خبر

دیدار با خانواده معظم شهدا به مناسبت هفته دولت

دیدار با خانواده معظم شهدا به مناسبت هفته دولت
جامعه تعاونگران استان فارس به مناسبت هفته تعاون با خانواده شهید اسکندری دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان فارس جمعی از خانواده تعاون استان فارس به مناسبت هفته تعاون و پاسداشت شهیدان گرانقدر از خانواده شهید اسکندری بازدید کردند.

سید ناصر حسینی معاون منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان فارس در دیدار با خانواده شهید اسکندری گفت:شهید اسکندری و دیگر شهیدان متعلق به استان فارس و یا کشور نیستند بلکه متعلق به آسمانها هستند .

وی افزود: در حقیقت زاییندگی که خون شهید اسکندری و دیگر شهدا دارند متعلق به یک مکان و زمان نیست .

حسینی خاطر نشان کرد: همه ی ما میدانیم شهید اسکندری ها اعلام کردند که اگر نبودیم از مکه و مدینه آغازگر حرکت امام حسین باشیم ،اگر نبودیم در روز عاشورا به امام حسین لبیک بگوییم و اگر نبودیم در کربلا همراه امام حسین خیمه ها را برپا کنیم به این دلیل بود که بعد زمان مارا یاری نداد و امروز این عزیزان آن راه را ادامه دادند.

مدیر منابع انسانی و پشتیبانی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان فارس تصریح کرد:شایستگی این عزیزان مربوط به این خاک نیست و اساس اینها مربوط به آن جایی است که خود می خواستند و آرزو داشتند که شهادت در راه خدا نصیبشان شود و همه ی ما آرزو داریم که خداوند مسیر این عزیزان را به ما توفیق دهد.

 

وی در پایان اظهار داشت: با توجه به گرامیداشت هفته تعاون ،یکی از برنامه های تعاونگران استان فارس دیدار با خانواده معظم شهدا است و امروز خیلی خوشحال هستیم در منزل شهید اسکندری حضور داریم.

 

در ادامه بیژن فیروزی رئیس اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان شیراز گفت: موضوع هفته تعاون یک موضوع ارزشی و قرآنی است و به نوعی با مسائل اقتصادی هم پیوند دارند و مورد تایید بزرگان نظام بوده است و جهت ارزش گذاری این مفهوم قرآنی با نام هفته تعاون نام گذاری شده است.

وی خاطر نشان کرد: یکی از برنامه های ما همه ساله در هفته تعاون دیدار با خانواده معظم شهدا بوده است که ما هم ضمن گرامیداشت یاد و خاطر این شهید بزرگوار اینجا حضور پیداکردیم.

۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید