نمایش خبر

برگزاری جشن بزرگ کارگری دهه امامت و ولایت در شرکت تولیدی صنعتی فراپاکس

برگزاری جشن بزرگ کارگری دهه امامت و ولایت در شرکت تولیدی صنعتی فراپاکس

 

جشن کارگری به مناست عید غدیر با حضور فرماندار ، امام جمعه  موقت ، جمعی از مسئولین شهرستان سپیدان و مهمانانی از ستاد  غدیر  فارس در شرکت تولیدی صنعتی فراپاکس به همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سپیدان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سپیدان  ابراهیم هوشمندی رئیس  اداره در تشریح این خبر گفت : غدیر علامتی است که باعث می‌شود ما راه را گم نکنیم عید سعید غدیرخم به عنوان عید کامل شدن دین و مهمترین عید شیعه می باشد و وظیفه تمام شیعیان است که این عید را گرامی بدارند و قدر و منزلت این عید را به تمام مردم دنیا بفهمانند.

وی گفت : غدیر عصاره و نتیجه خلقت و چکیده تمام ادیان الهی و خلاصه مکتب وحی است و صرفا واقعه‌ای تاریخی نیست. این نام مقدس، عنوان عقیده ما و اساس دین است لذا در خصوص این مهم، به همت اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی سپیدان جشنی در یکی از شرکتهای بزرگ سپیدان ، با حضور مسئولین استان و شهرستان  برگزار گردید .

 شروع این مراسم که با برپایی نماز جماعت ظهر و عصر بود ، علیرضا ظهیر امامی مدیرعامل شرکت فراپاکس ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر از حضور فرماندار ومسئولین ستاد غدیر استان و شهرستان تشکر وقدردانی نمود وحضور مسئولین را  مایه دلگرمی کارکنان وکارگران مجموعه فراپاکس دانست .

در ادامه  جمال جوادی جهرمی فرماندار سپیدان ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت و دهه امامت و ولایت و گرامیداشت  یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت  :  امروز در همه جای میهن چرخ توسعه عمران و آبادی مناطق در حال حرکت است که این پیشرفت و بالندگی به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری امام راحل ، خون پاک شهدا و اکنون با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی و تلاشهای دولت تدبیر و امید صورت گرفته است.

فرماندار سپیدان ادامه داد  :  پیام غدیر این است که در یک جامعه دینی رهبری جامعه  باید به دست شایسته‌ترین افراد باشد و کسانی امور جامعه را به دست گیرند که از هر جهت توانایی داشته باشند امیدواریم تمام مسلمانان بتوانند به آنچه که پیام غدیر است، عمل کنند.

در ادامه مراسم فرماندار و دیگر مسئولین از شرکت تولیدی صنعتی فراپاکس با 500 کارگر  بازدید و از چگونه روند کار کارخانه اشنا شدند.

گفتنی است این برنامه با مشارکت اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سپیدان و مجموعه فراپاکس  برای چهارمین سال پیایی برگزار شداست .

 

۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۱۴
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید