نمایش خبر

پیگیری مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرستان سپیدان

پیگیری مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی  در شهرستان سپیدان

 

فرماندار سپیدان با بیان اینکه با تمام توان از واحدهای تولیدی وبخش خصوصی در راستای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری شهرستان حمایت خواهد شد،اذعان داشت: مشکلات واحدهای صنعتی وتولیدی شهرستان را به طور مستمر رصد و جهت حل مشکل آنها نهایت تلاش خود را بکار خواهیم گرفت.


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی  سپیدان، بمنظور بررسی مسائل و مشکلات کارخانجات،واحدها وشرکت های تولیدی شهرستان ،جمال جوادی جهرمی و ابراهیم هوشمندی  رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی سپیدان به همراه چند تن از اعضا کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید شهرستان از هشت واحد تولیدی وبسته بندی آب معدنی واقع در بخش مرکزی شهرستان بازدیدکرد.

 

فرماندار سپیدان ضمن بازدید از از قسمت‌های مختلف این واحدهای تولیدی، اظهار داشت :در حال حاضر یکی از موضوعاتی که در دستور کار فرمانداری و کارگروه  می باشد پیگیری مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان است.

جمال جوادی جهرمی با بیان اینکه با تمام توان از واحدهای تولیدی وبخش خصوصی در راستای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری شهرستان حمایت خواهد شد،اذعان داشت: مشکلات واحدهای صنعتی وتولیدی شهرستان را به طور مستمر رصد و جهت حل مشکل آنها نهایت تلاش خود را بکار خواهیم گرفت.

وی  تحقق شعار سال را در گرو تولید محصول باکیفیت و حمایت همگانی دانست وافزود:نکته حائز اهمیت این است که مردم باید از خود شروع کرده و با حمایت از تولید داخل و خرید محصولات ایرانی از تولیدکننده حمایت کنند تا محصولی باکیفیت و باقیمت مناسب به دست خریدار برسد و در پی آن اشتغال‌زایی توسعه قابل‌توجهی پیدا کند.در ادامه مدیران واحدهای تولیدی به بیان مسائل ومشکلات خود در زمینه های کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش ،کمبود تامین مواد اولیه جهت تهیه بطری آب معدنی،هزینه آب وحق النظاره آب معدنی ها مطالبی بیان کردند. وفرماندار شهرستان سپیدان درخصوص مسائل ومشکلات مطرح شده قول پیگیری وهمکاری لازم را اعلام نمود.

گفتنی است در این برنامه واحدهای تولیدی وبسته بندی آب معدنی سپنتا،چیکان،،ناب آب سپیدان،سفره سپیدان،سوانا،آنو،رام آب ،ششپیر مورد بازدیدقرارگرفتند.

۱۸ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۷
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان سپیدان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید