نمایش خبر

برگزاری جلسه هماهنگی طرح مشوق بیمه ای در کازرون

برگزاری جلسه هماهنگی طرح مشوق بیمه ای  در کازرون

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان کازرون، جلسه هماهنگی طرح مشوق های بیمه ای با حضور کارشناسان اداره تأمین اجتماعی و مدیران کاریابیهای کازرون ، به ریاست مهندس خیر، ریاست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی کازرون در محل این اداره برگزار گردید.

در ابتدای جلسه خیر با توجه به مسئله بیکاری جوانان اظهار داشت: درحال حاضر مهمترین مبحث شهرستان کازرون مسئله اشتغال جوانان و معضل بیکاری می باشد ، چراکه بیکاری سرچشمه بسیاری از معضلات و آسیبهای اجتماعی از جمله اعتیاد،طلاق و بزهکاری در جامعه می باشد.

خیر همچنین با توجه به وجود جمعیت کثیری از فارغ التحصیلان جویای کاردر شهرستان کازرون بیان کرد: جهت اشتغال این دسته از افراد ذهنیت آنان می بایست از استخدام در بخش دولتی به سمت کار آفرینی و اشتغال در بخش خصوصی هدایت گردد.

وی به ابلاغ دستور العمل طرح مشوق بیمه ای سهم کارفرما در راستای حمایت از اصناف وکارفرمایان  و اشتغال فارغ التحصیلان اشاره نمود و بر اطلاع رسانی گسترده به کارگاهها وجذب آنان جهت مشارکت در طرح مذکور  تأکید کرد.

در ادامه جلسه دستورالعمل  طرح مذکور به صورت کامل تشریح ووظایف ادارات کار و تأمین اجتماعی در اجرای طرح مشخص و رفع ابهام گردید ومقرر گردید تأمین اجتماعی همکاری همه جانبه ای در اجرای این طرح اعمال نماید.

 

۱۳ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۲
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان کازرون |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید