نمایش خبر

برگزاری همایش آشنائی با علل و عوامل و برنامه های پبشگیری اولیه از اعتیاد در لامرد

برگزاری همایش آشنائی با علل و عوامل و برنامه های پبشگیری اولیه از اعتیاد  در لامرد

اعتیاد به مواد مخدر یکی از مهمترین مشکلات اجتماعی ـ اقتصادی و بهداشتی است که عوارض ناشی از آن تهدیدی جدی برای جامعه بشری محسوب شده و موجبات رکود اجتماعی را فراهم می آورد .

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی لامرد ، همایش پیشگیری اولیه از اعتیاد به مناسبت گرامیداشت هفته مواد مخدر در محل سالن اجتماعات معلم شهر لامرد با حضور اعضای کمیته فرهنگی پیشگیری شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان، کارفرمایان و نیروهای جامعه کارگری برگزار گردید .

 در ابتدا کاظم زاده بعنوان نماینده کارگروه کمیته فرهنگی پیشگیری شورای مبارزه با مواد مخدر و رئیس اداره بهزیستی شهرستان با بیان اینکه ؛ ویرانگرهای مواد مخدر زمینه ساز سقوط بسیاری از ارزشها و هنجارهای فرهنگی و اخلاقی شده و سلامت جامعه را به طور جدی به مخاطره می اندازد ،

وی اذعان داشت: در تهاجم و نفوذ فرهنگی پدیده مواد مخدر مهم ترین عامل به تباهی کشاندن و انحطاط اخلاقی در جوامع می باشد و می بایست با تدبیر و اندیشه و تلاشی مخلصانه این آسیب اجتماعی را به کنترل درآورد.

در این همایش که با همکاری فرمانداری ، اداره بهزیستی و شهرداری لامرد برگزار گردید کارشناسان و اساتید روانشناسی به بیان دیدگاه های خود در امر اعتیاد و تبعات اجتماعی آن پرداختند . سپس محکم از کارشناسان اعتیاد اداره کل بهزیستی بطور مسبوط علل و عوامل اعتیاد و انواع اعتیاد های روانگردانهای جدید و راهکار های جلوگیری از شیوع آنها را تشریح نمود.

 

۱ اَمرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان لامرد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید