نمایش خبر

تشکیل (CBO) محیط کار پیشگیری از اعتیاد در پالایشگاه گاز پارسیان در شهرستان مهر

تشکیل (CBO) محیط کار پیشگیری از اعتیاد در پالایشگاه گاز پارسیان در شهرستان مهر

سازمان اجتماعی محور (CBO) محیط کار پیشگیری از اعتیاد در پالایشگاه گاز پارسیان همزمان با شروع هفته بهزیستی تشکیل شد. به گزارش مُهرستان؛ جلسه راه اندازی سازمان اجتماعی محور (CBO) محیط کار پیشگیری از اعتیاد در پالایشگاه گاز پارسیان همزمان با شروع هفته بهزیستی با حضور مدیر عامل و مسئولین کلیه

جلسه راه اندازی سازمان اجتماعی محور (CBO) محیط کار پیشگیری از اعتیاد در پالایشگاه گاز پارسیان همزمان با شروع هفته بهزیستی با حضور مدیر عامل و مسئولین کلیه قسمت های پالایشگاه و معاون و کارشناس پیشگیری بهزیستی شهرستان مهر در پالایشگاه گاز پارسیان برگزار گردید.

در این جلسه که با همکاری روابط عمومی پالایشگاه و امور توسعه پیشگیری بهزیستی و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهر برگزار شد در ابتدا بهزادی مسؤل روابط عمومی پالایشگاه گاز پارسیان  از حسن توجه و همکاری حضار بابت برگزاری جلسه تشکر نمود و سپس مسؤلین قسمت های مختلف پالایشگاه ضمن معرفی خود آمادگی شان را جهت همکاری در اجرای برنامه‌های پیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه آسیب اعتیاد اعلام نمودند.

سپس برهانی نسب معاون اداره کار شهرستان مهر گفت: تلاش مجموعه وزارت کار اینست که سالم سازی در محیط کارگاه ها انجام شود و در همین راستا طرحی به نام طرح کاج تدارک دیده شده است که به زودی در کارگاههای بالای 50 نفر انجام خواهد شد. و همچنین کلاس های آموزشی در این خصوص در برنامه های این اداره خواهد بود.

در ادامه جلسه سید علی موسوی پور معاون و مسئول روابط عمومی بهزیستی شهرستان ضمن تبریک هفته بهزیستی در خصوص اهم وظایف و عملکرد های بهزیستی توضیحاتی ارائه کرد.

 سید هادی موسوی کارشناس مسئول پیشگیری بهزیستی مُهر نیز ضمن معرفی دفاتر و طرح های واحد پیشگیری به نحوه فعالیت CBO محیط کار(سازمان اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد) اشاره نموده و در خصوص طی کردن گام هایی که در CBO محیط کار می بایست مدنظر قرار گیرد از نیازسنجی گرفته تا طراحی خط مشی و آموزش و در نهایت ارزیابی، توضیحاتی ارائه کرد.

ابدالی مدیر عامل پالایشگاه ضمن اشاره به پیچیدگی‌های سیستم اعتیاد به ضرورت روز آمد کردن روش ها و برنامه‌های پیشگیری از اعتیاد تاکید کرد.
 
در خاتمه جلسه تیم اجتماع محور پیشگیری از اعتیاد در پالایشگاه تشکیل و CBO محیط کار پالایشگاه رسما راه اندازی شد و آقای غلامعباس فدایی دولت بعنوان مسئول تیم انتخاب گردید.

 

۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴
روابط عمومی اداره تعاون،کار ورفاه اجتماعی شهرستان مهر |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید