نمایش خبر

67میلیارد تومان وام اشتغال پایدار روستایی در استان فارس پرداخت شد.

67میلیارد تومان وام اشتغال پایدار روستایی در استان فارس پرداخت شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس گفت: تاکنون ۵۶۱ طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری با اعتبار ۶۷ میلیارد و ۳۸۰ میلیون تومان در بانک‌های عامل به مرحله عقد قرارداد رسیده است.

سهراب مختاری با بیان اینکه 2 هزار و 818 طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در کمیته فنی استان فارس تایید و به بانک‌های عامل ارسال شده است، اظهار داشت: اعتبار این طرح‌ها یک هزار و 236 میلیارد تومان برآورد شده است.

وی با بیان اینکه از این بین 892 طرح اشتغال روستایی و عشایری با اعتبار 169 میلیارد و 650 میلیون تومان در بانک‌های عامل مصوب شده است، خاطرنشان کرد: تاکنون 561 طرح با اعتبار 67 میلیارد و 380 میلیون تومان در بانک‌های عامل به مرحله عقد قرارداد رسیده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با بیان اینکه 983 طرح اشتغال فراگیر با اعتبار 904 میلیارد تومان به بانک‌های عامل معرفی شده است، افزود: از این بین 62 طرح در بانک مصوب شده که 47 طرح آن با اعتبار 44 میلیارد و 824 میلیون تومان به مرحله عقد قرارداد رسیده است.

وی عنوان کرد: بانک توسعه تعاون، بانک کشاورزی، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید به عنوان بانک‌های عامل پرداخت‌کننده تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری و اشتغال فراگیر تعیین شده‌اند.

 

۲۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید