نمایش خبر

نفرات برتر سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید استان فارس اعلام شد

نفرات برتر سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید استان فارس اعلام شد
قدر خادم الحسینی از اعلام نتایج سیزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تولید استان خبر داد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس در این مسابقات  120 نفر از جامعه کارگری استان در  رشته حفظ کل قرآن کریم، 20 و 10 جزء، قرائت با تحقیق، قرائت با ترتیل و مفاهیم شرکت نموده و باهم رقابت کردند که از این تعداد شرکت کننده نفرات برتر به تفکیک 6 نفر خواهر و 3 نفر بردار انتخاب شدند و جهت شرکت در مسابقات کشوری قرآن کریم جامعه کار و تلاش به وزارت متبوع معرفی خواهند شد.

مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس با اعلام این خبر اظهار کرد: شرکت‌کنندگان این دوره از مسابقات در رشته‌های  حفظ کل قرآن کریم، 20 و 10 جزء، قرائت با تحقیق، قرائت با ترتیل و مفاهیم با یکدیگر به رقابت پرداختندکه این مسابقه با حضور داوران انتخابی از حوزه مدیریت سازمان تبلیغات اسلامی و ناظرین اداره امور قرآنی و مدیران ارشد این اداره کل برگزار گردید.

وی خاطر نشان کرد: پس از انجام مسابقات قرآن، داوران این دوره از مسابقات نفرات برتر را در جلسه کمیته قرآنی مطرح و انتخاب نمودند.

خادم الحسینی گفت: در گروه برادران «حمید عباسفرد» در رشته قرائت تحقیق با امتیاز 82/25،«میثم وفایی نعمت الهی » در رشته قرائت ترتیل با امتیاز 81/75 ، و « کاظم برومند »  در رشته مفاهیم  با کسب امتیاز 12به‌عنوان نفرات برتر برگزیده شدند.

وی ادامه داد: در گروه خواهران نیز «زهرا کشتکاران » در رشته حفظ 10 جزء با امتیاز 163،«معصومه احمدی» در رشته حفظ ۲۰ جزء با امتیاز 162/75،«زیبا زارع مؤیدی » در رشته حفظ کل قرآن کریم با امتیاز 174/8،«آسیه دهقان» در رشته قرائت تحقیق با امتیاز 79،« فاطمه بهجت امین  » در رشته قرائت ترتیل با امتیاز66/5 و« راضیه متاله »  در رشته مفاهیم با امتیاز15 انتخاب شده اند.

وی در خصوص راه‌یابی نفرات برگزیده این مسابقات استانی به مسابقات کشوری، گفت: نفرات برگزیده سیزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان فارس به مسابقات قران کارگران کشور راه پیدا خواهند کرد که هرساله با حضور شرکت‌کنندگان برتر جامعه کار و تلاش کشور از سوی وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی برگزار می‌شود.

مسابقات قرآن

مسابقات قرآن
مسابقات قرآن
مسابقات قرآن
مسابقات قرآن
مسابقات قرآن

۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید