Loading
Loading
Loading
از بانوان کارآفرین و برتر سپیدان تجلیل شد
در مراسمی که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و بزرگداشت روز زن و با حضور سرپرست فرمانداری سپیدان ، رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی و جمعی از روسا و بانوان ادارات شهرستان برگزار شد،از دو بانوی کارآفرین و تعاونی برتر شهرستان تقدیر شد.
اعضای کمیته رفع موانع تولید سپیدان از 2 واحد صنعتی این شهرستان بازدید کردند
به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر و در راستای تسهیل و رفع موانع تولید،اعضای این کمیته از کارخانه پلیمر پارس واحد تولید کننده لوله های پی وی سی، لوله های پلی اتیلن و اتصالات پی وی سی و کارخانه در حال حال ساخت قطعات بتونی واقع در بخش همایجان شهرستان سپیدان بازدید کردند.
بازدید میدانی و بررسیِ مشکلات معادن آجر،شن ،ماسه و سنگ سپیدان
به مناسبت دهه پرفروغ فجر و در راستای رفع موانع معادن فعال مستقر در بخش همایجان شهرستان سپیدان،حسن همتی سرپرست فرمانداری سپیدان به اتفاق ابراهیم هوشمندی رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از مسئولین شهرستان از معدن شن و ماسه شرکت عمق یاب ،معدن سنگ لاشه دالین کارخانه شن و ماسه هماشهر و طرح احداث معدن آجر بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این واحدها قرار گرفتند.
تعدادی از مادران شهداء آباده تقدیر شدند
در دهه مبارک فجر 99 رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آباده و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان ضمن دیدار با مادران شهید علیرضا بابا خانی ، شهید علی اکبر یعقوبی و شهید بهروز اسلم بخش از آنها تقدیر کردند.
« قبلی ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ صفحه ۹ از ۲۵ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ بعدی »
کانال در حال بارگذاری است...

جدول ارتباط تلفنی و الکترونیکی با مدیران

لوگو   

تاریخ بروزرسانی : ۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۳۳

 

تصویبنامه حقوق شهروندی

 

شکایات

 

بازرس سلامت

 

samad fars

 


تاریخ بروزرسانی : ۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۳۳

اخبار و اطلاعیه ها را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

in
to
tg
ap

 

تاریخ بروزرسانی : ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۹

پیوند های مرتبط


تاریخ بروزرسانی : ۱۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۳۶